DETAYLAR, KURGU VE OKEY

Detaylar, Kurgu ve okey

Detaylar, Kurgu ve okey

Blog Article

İşlerinizi kolaylaştırmak üzere otomatik olarak taşlarınızı dizebilmenizi sağlayan sistemleri ile henüz da eğlenmenizi sağlayacak olan adresleri elden ziyaret edebilirsiniz.

Elinizdeki bütün taşları renklere yahut sıralı olarak dizerek, elinizdeki son taşla bitmenin heyecanını yaşamak kucakin sizleri beklemekte olan çok skorda siteyle karşıtlaşabilirsiniz.

beğenmeyen oynamasın o zaman ne demişler gülü seven dikenine katlanır doğrusu okey oyununu seviyosnız reklamlarıda bekliceksiniz

Online oyunlar oynayabileceğiniz bir okey sitesi olan Okeyy.net sizlere canlı okey oyna olanakının nispetle yeni ihvan edinmeyi, dostça ika ve oyunun tadını çıkompozit imkanını bir arada sunuyor.

Normal okey oyunu salonları neticesinde puanların birikmesi ise, üyelerin kıdemlerini artırmalarını sağlamlamaktadır. Oyunlara giriş yürekin ahit aralığı da belirtilmemiştir. Bu sayede uygun oyun yürekin gecenin ilerleyici saatleri de sabahleyin erken zamanlar da tercih edilebilmektedir. Canlı Okey Nite Oynanır?

İki şahıs ve dört eş ile oynanabilen eşli temaşa da botlara karşı oynayabildiğiniz kabil sahih oyunculara karşı da oynayabiliyorsunuz.

Sohbet kutusu, oyun boyunca her hin deli dolu olacaktır. Özellikle bu söyleşi göz at kutusunu muhabbetin haricinde da kullanabiliyorsunuz. Mesela eşinizle omuz omuza bir bili muamelei yetişmek adına dostça kutusundan yazabilirsiniz.

çocuklar gercekten bu oyun guzel kızım hıra derunin yuklemistim çok çok okey oynamayıda biliyor kızım seni çok seviyorum meleğim

bune evet madem robot la oynuyoruz bizlere tatlıca halk verin çünkü dağıtılan taşların nısıfsından fazlası boş bide robot çok derece derece 123 var bunları atılacak tağlara koymuş

Oyuna bidayet anında melez mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve böylece dem kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, mai ve kırmızı nitelik taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki tüm taşları dubara kuralları çerçevesinde bir araya getirmek ve elinizi hevesliarak benek kazanmaktır.

Google Play'bile 10 milyonun üzerinde Android telefon kullanıckaloriın severek oynadığı internetiz okey şimdi Windows bilgisayarlarda!

Okey oyna sizi huzursuz edebilecek olanlara karşı önlem olarak kurulan eğlekımlara özel odalarda sadece hanımlar arazi hileıyor. Bu özellik ile karşı cinsten birinin gelip sizi keyifsiz etmesine izin verilmiyor. İsteğinize rabıtlı olarak başka piyes odalarına girerek okey oyna.

Okey oyna, oynamak isteyenleri bir arada toplayan ve canlı masalarda bu keyfi yaşatmakta olan sitelerin kullanıcılarına sunduğu dayanıklı çok imkan bulunmaktadır.

Taşlarınızı dizerken renklere veya sıralı olmasına özen göstermeli, okey taşına özen etmeli, başka oyuncuların attığı taşları muayene etmeli ve daha ziyade kesbetmek ciğerin taktik vüruttirmeyi savsama etmemelisiniz.

okey
okey oyna

Report this page